SESJE kobiece

Zmysłowość, delikatność, siła, intymność, moc, piękno, pewność siebie. Definicja kobiecości jest bardzo pojemna – mieści nas wszystkie, w niezwykłej, zachwycającej różnorodności. Sesja kobieca to spotkanie ze sobą w kameralnej, swobodnej (obiecuję!) atmosferze. Jeśli czujesz, że chciałabyś podarować sobie taki prezent i poczuć się wyjątkowo, prawdziwie i blisko samej siebie, to znaczy, że to ten moment. Będzie pięknie!

Kobieca sesja blisko natury

Kobieca sesja blisko natury

Długo szukam właściwych słów, żeby opisać tę sesję, to spotkanie. Wrześniowa Warmia, tydzień bycia tu i teraz, bujania się w hamaku i mrużenia oczu w słońcu, spacerów, psiego towarzystwa, wegańskich uczt, codziennej jogi o świcie. W tle kojące dźwięki. Kama. Dzikość, wolność, otwartość, czułość, siła, natura, świadomość. To pierwsze skojarzenia,…

ZOBACZ INNE

spodobało ci się moje portfolio?

Przejdź do zakładki oferta i poznaj moje pakiety

CZEŚĆ, JESTEM ewa!

Fotografuję przede wszystkim miłość, bliskość i czułość w relacjach. Zwracam uwagę na drobne gesty, spojrzenia, ukradkowy uścisk dłoni.

Lubię mniej mówić i więcej widzieć. Lubię, gdy pozornie nie dzieje się nic.

Przemykam niezauważalnie z aparatem, by potem uśmiechać się lekko słysząc „kiedy ty zrobiłaś to zdjęcie? w ogóle nie było cię widać ani słychać!”.

napisz do mnie

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapytać się o wolny termin, skorzystaj z formularza kontaktowego.