SESJE ŚLUBNE

Ślub szyty na miarę to święto miłości i najpiękniejsza celebracja łączącej Was relacji. Zdjęcia, które zatrzymują te emocje to pamiątka na lata, do której chce się wracać. W dniu Waszego ślubu wkładam całą swoją energię i kreatywność w utrwalenie tych wyjątkowych momentów, tak żebyście patrząc na fotografie czuli i widzieli smaki, zapachy i dźwięki, słyszeli rozmowy i śmiech. Staram się uchwycić Was na swój indywidualny sposób, szczęśliwych i zakochanych w otoczeniu najbliższych, życzliwych Wam osób. Z radością opowiem Waszą historię moimi oczami i wrażliwością. 

Margareta i Morten – ślub w magicznym Pałacu Ciekocinko

Margareta i Morten – ślub w magicznym Pałacu Ciekocinko

Początek maja (i początek mojego sezonu ślubnego!) magiczny Pałac Ciekocinko i oni – Margareta i Morten. Para z cudownie bezstresowym, swobodnym podejściem do dnia ślubu, organizująca ten dzień na swoich zasadach i łamiąc stereotypy. Nasz pierwszy kontakt miał miejsce ponad dwa lata wcześniej, tuż przed wybuchem pandemii, która również im…

ZOBACZ INNE

spodobało ci się moje portfolio?

Przejdź do zakładki oferta i poznaj moje pakiety

CZEŚĆ, JESTEM ewa!

Fotografuję przede wszystkim miłość, bliskość i czułość w relacjach. Zwracam uwagę na drobne gesty, spojrzenia, ukradkowy uścisk dłoni.

Lubię mniej mówić i więcej widzieć. Lubię, gdy pozornie nie dzieje się nic.

Przemykam niezauważalnie z aparatem, by potem uśmiechać się lekko słysząc „kiedy ty zrobiłaś to zdjęcie? w ogóle nie było cię widać ani słychać!”.

napisz do mnie

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zapytać się o wolny termin, skorzystaj z formularza kontaktowego.